BEST WESTERN Hotel Petropol
Wybierz język:
BEST WESTERN Hotel Petropol

REZERWUJ TERAZ

Hotel

Restauracja Hotelu Petropol w Płocku Apartamenty w Hotelu Petropol, Płock Hol recepcji Hotelu Petropol, Płock Hotel Petropol w Płocku
Best Western Hotel Petropol
po kompleksowej modernizacji zyskał nowy wygląd i standard, usytuowany jest w ścisłym centrum Płocka w miejscu o bogatej tradycji hotelarskiej.


Ze względu na swoją lokalizację, nasz obiekt to idealne rozwiązanie zarówno dla Gości indywidualnych jak i biznesowych.

Zaledwie kilka minut dzieli hotel od dworca kolejowego i autobusowego. Główne atrakcje Płocka, takie jak Stare Miasto, Katedra, Kościół Farny, Teatr Dramatyczny oraz centrum handlowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Dzięki temu dogodnemu położeniu jest to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, firmowych oraz odpoczynku w podróży.

Do dyspozycji gości oddajemy 83 nowoczesnych klimatyzowanych pokoi, w tym zarówno pokoje jednoosobowedwuosobowe oraz przestronne, komfortowe apartamenty wyposażone m.in. w minibar i sejf.

W ofercie BEST WESTERN Hotel Petropol znajdują się również wyposażone w nowoczesny sprzęt, 2 sale konferencyjne, przygotowane z myślą o szkoleniach, konferencjach i spotkaniach biznesowych.

W naszym Hotelu znajduje się Restauracja Petropol serwująca bogate i wykwintne menu oraz wyśmienite śniadania w formie bufetu.
 
Hol recepcyjny Hotelu Petropol Hol recepcyjny Hotelu Petropol Hotel Petropol nocą Hol recepcyjny Hotelu Petropol Hol recepcyjny Hotelu Petropol

Oferty specjalne

rekrutacja wewnetrzna Copy
OFERTA REKTRUTACYJNA
chrzciny małe
WYJĄTKOWE CHRZCINY DLA TWOJEGO DZIECKA

Nasz serwis używa plików cookie. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Do czego są wykorzystywane?